Наука пояснює світ і формує майбутнє
Новини науки Розповідаємо про науку з 2011 року
Новини астрономії

У свою першу космічну місію Індія відправить робота-гуманоїда

У свою першу космічну місію Індія відправить робота-гуманоїда

Перед тим, як відправити в космос людину, Індія збирається проводити дослідження за допомогою спеціально розробленого людиноподібного робота.

Про це повідомляє The Times of India.

«Гуманоїд практично готовий. Ми хочемо переконатися в тому, що люди, які відправляться в космос, будуть в безпеці і зможуть потім безперешкодно повернутися на Землю», – розповів голова Індійської організації космічних досліджень (ISRO) Кайласавадіву Сіван.

За його словами, робот буде людиноподібним, а значить зможе виконувати ті самі  дії і переносити такі ж навантаження, що і людина. З ним плануються два польоти.

Також наголошується, що в рамках індійської місії будуть проведені безліч досліджень: починаючи зі звичайного тестування медичного обладнання до експериментів в області мікробіології. ISRO вже отримав запити на співпрацю від більш ніж 40 дослідницьких інститутів.

Нагадаємо, китайський апарат Chang’e-4 здійснив уперше в історії посадку на зворотний бік Місяця. Він посадив на поверхні супутника насіння бавовни. Рослини зійшли, але скоро загинули через жорсткі умови.

За матеріалами: Новини науки