Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Новини науки

Ср, 08-05-2024
Головна » 2024 » Квітень » 9 » На чемпіонаті світу з радіоспорту переміг закарпатець Олександр Ковач
18:34
На чемпіонаті світу з радіоспорту переміг закарпатець Олександр Ковач

70-річний мукачівець Олександр Ковач здобув перемогу на чемпіонаті світу з радіозв’язку на коротких хвилях серед команд спортсменів-аматорів. Про це повідомили у Мукачівській міській раді.

"Мукачівець Олександр Ковач став чемпіоном світу з радіоспорту", - йдеться у повідомленні.

Чоловік переміг серед команд спортсменів-аматорів на чемпіонаті з радіозв’язку на коротких хвилях .

"У свої 70 в Олександра Ковача чимала колекція дипломів та кубків зі змагань у Франції, США, Скандинавських країнах, Японії, Ізраїлю, Нової Зеландії та навіть Канарських островів. Серед них і диплом світового рекорду", - зазначили у міськраді.

До слова, нещодавно повідомлялося, що прикарпатка стала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату світу з фристайлу.

За матеріалами Новини науки
Категорія: Новітні технології | Переглядів: 58 | Дата публікації: 09-04-2024 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1