Наука пояснює світ і формує майбутнє
Новини науки Розповідаємо про науку з 2011 року
Новітні технології

Дует роботів-коміків

Дует роботів-коміків

В Японії створили дует роботів-коміків

Фахівці японського університету Конан (місто Кобе) створили двох роботів-коміків, які працюють в жанрі стендап-комедії. Про це сьогодні повідомляють японські ЗМІ.

За твердженням їх авторів, Гонта і Аі-тян - такі сценічні псевдоніми використовують роботи - володіють досить непоганим почуттям гумору і можуть жартувати на злободенні теми. Кожна їх сценка виглядає приблизно так: Аі-тян шукає в інтернеті останні новини, після чого починає обговорювати їх зі своїм партнером.

Гонта ж в свою чергу приймається спотворювати або плутати деякі слова, які звучать схоже. Додатковий гумористичний ефект виникає з-за того, що Аі-тян і Гонта спілкуються на кансайскому діалекті японської мови, який використовують жителі заходу Японії. В решті частини країни цей діалект вважається смішним, його нерідко застосовують саме коміки.

«Іноді у них виходять смішні виступи, а іноді - не дуже. Але в будь-якому випадку вони краще багатьох гумористів, яких показують по телевізору», - сказав професор Акі Надамото, один з творців дуету роботів-коміків. За його словами, фахівці планують продовжити роботу над Аі-тян і Гонтою і розширити їх репертуар.

За матеріалами: Новини науки